Ludzie z Pasją!

Od zawsze, czyli od dzieciństwa pasjonujemy się nowoczesną technologią, urządzeniami cyfrowymi, komputerami. W tym kierunku się kształciliśmy zarówno w szkole średniej jak i na studiach. Bo wiedzieliśmy, czym chcemy się zajmować.

I w ten sposób powstało ADE, założone przez pasjonatów IT podczas studiów dziennych informatycznych. A ponieważ w pracy realizujemy swoje hobby, nie mamy żadnego problemu, by się rozwijać, uczyć i doskonalić zawodowo. Nasza pasja – praca – cały czas daje nam radość i satysfakcję. A szczególnie wtedy, gdy możemy Ci pomóc w trudnej sytuacji.

ADE Oddział w Sośnicowicach
ADE Oddział w Sędziszowie

Powyższe fotografie przedstawiają nasze siedziby, odpowiednio w Sośnicowicach i w Sędziszowie. Zapraszamy do odwiedzin, bo cenimy kontakt bezpośredni. Prosimy tylko o wcześniejsze umówienie terminu spotkania, np. telefonicznie, albo poprzez formularz na stronie.

Ludzie


Może wyda się to banalne, ale najważniejsi są dla nas ludzie. Bardzo cenimy zarówno współpracowników, jak i każdego Klienta, także Ciebie. Zaufanie i dobre relacje są priorytetem naszego działania.

Komputery


Technologia to nie tylko nasza pasja, ale przede wszystkim przygoda. Bo Świat na naszych oczach zmienia się nie do poznania. I nie mamy pojęcia, co nas czeka, bo komputery potrafią zaskakiwać.

Design


Jest dla nas tak ważny, że przygotowaliśmy specjalną stronę, prezentującą nasze portfolio. Projektując, dbamy o każdy detal, dlatego tym bardziej zapraszamy do odwiedzin: www.ade24.pl Bo dobry design ma się nie tylko podobać, ale również dawać autentyczną radość.

Programowanie


Pierwszą grę napisałem w wieku 13 lat. Był to prosty pong, na rosyjskim mini-komputerku, który w dodatku wyglądał jak kalkulator. Czasy się zmieniły, poznaliśmy mnóstwo języków programowania, ale frajda z tworzenia pozostała do dziś.

iPad z logo ADE

Zobacz Wybrane Projekty

Przygotowaliśmy specjalną stronę dedykowaną naszemu portfolio. Rozwijamy ją, by zaprezentować Ci ciekawe witryny www i projekty. Koniecznie podziel się wrażeniami. Zapraszamy!

www.ade24.pl