Profesjonalne wsparcie dla Ciebie i Twojej firmy.

Prowadzisz i rozwijasz firmę od dawna, czy dopiero startujesz z działalnością? Niezależnie od sytuacji, dobra infrastruktura IT to dziś podstawa każdego biznesu. Ważny jest nie tylko sprzęt, ale również szybkie łącze internetowe, bezawaryjna i wydajna sieć, komfortowe i przyjazne oprogramowanie, które pozwoli nie tylko działać, ale także się rozwijać. Chętnie Ci pomożemy, a świadczymy usługi IT od ponad 20 lat, więc mamy spore doświadczenie. Stawiamy na jakość i na kompleksowe podejście do Klienta. Nie musisz szukać nikogo więcej, a możesz zająć się własną firmą i jej rozwojem. A my, poprzez odpowiedni dobór sprzętu i oprogramowania, sprawimy, że Twoja praca stanie się wydajniejsza i bardziej komfortowa. Czy podoba Ci się taka opcja? Daj nam znać – skontaktuj się i nie odkładaj tego na później.

Z nami Twój biznes będzie rósł szybciej

Wspieramy Twój Biznes.

Usprawnimy lub wzmocnimy sprzęt.
Pomożemy wybrać oprogramowanie.
Zoptymalizujemy pracę Twojej sieci.
Usuniemy wszelkie usterki i awarie.
Zadbamy o bezpieczeństwo danych.
I najważniejsze: opracujemy strategię IT dla Twojego biznesu, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i pieniądze. No i w końcu zajmiesz się tym, co naprawdę ważne…

Twoja Firma w Internecie

Stworzymy atrakcyjną stronę www.
Uruchomimy sklep internetowy, portal lub witrynę tematyczną, forum, blog, itp.
Sprawimy, że polubi Cię Google.
Zadbamy o kampanię reklamową.
Poprowadzimy Twój Fanpage.
Dostarczymy profesjonalny e-mail.
Pomożemy z dostępnością cyfrową, zapewniając pełną zgodność ze standardami WCAG v2.1 i v2.2.

Wspieramy Twój biznes! Dowiedz się jak:

KONTAKT

Dowiedz się więcej o usługach IT:

BLOG

Zobacz projekty witryn internetowych:

www.ade24.pl

Jakość, której możesz zaufać!

Działając, stawiamy na jakość. Zlecenia wykonujemy starannie, z dbałością o detale. Wiemy, że nasza praca to nasza wizytówka. Mamy też świadomość, że źle lub byle jak wykonana usługa, może narazić Twoją firmę na straty. Jeśli współpracować, to z profesjonalistami.

Przez ponad dwadzieścia lat działalności obsługiwaliśmy firmy najmniejsze, jak i takie zatrudniające tysiące pracowników. Polskie i zagraniczne różnych branż, od edukacji, przez budownictwo, usługi, handel detaliczny i hurtowy, i wiele innych.

Mamy bogate doświadczenie związane z kompleksową obsługą Klienta. Dostarczamy potrzebny sprzęt i oprogramowanie, budujemy sieci, zabezpieczamy infrastrukturę, prowadzimy szkolenia, prężnie działamy w Internecie. Skontaktuj się z nami, by dopytać o szczegóły.

SKONTAKTUJ SIĘ

Usługi z każdej dziedziny.

Pełne wsparcie dla Twojej firmy

Oferujemy kompleksowe i kompletne usługi IT dla biznesu. Zapewniamy stałą opiekę informatyczną, dbamy o sprzęt i oprogramowanie, szczególną uwagę zwracając na bezpieczeństwo Twoje i twoich danych. Jesteśmy przekonani, że nasz bogaty wachlarz usług w pełni zaspokoi potrzeby Twojej firmy.

Eksperci IT

Profesjonalne usługi dla Ciebie

Doświadczenie, które zdobyliśmy obsługując informatycznie firmy, pozwala nam świadczyć usługi na tym samym poziomie osobom prywatnym. Możemy dostarczyć do domu nowoczesny sprzęt, zabezpieczyć Twoją sieć lub poprawić zasięg Wi-Fi. Bo przecież Twój komfort i bezpieczeństwo są najważniejsze.

Oprogramowanie

Sprzedajemy i wdrażamy systemy operacyjne, pakiety biurowe, oprogramowanie antywirusowe, firewall i dowolne inne.

Specjalizujemy się w oprogramowaniu przeznaczonym dla firm, jak programy handlowe, księgowe, kadrowo-płacowe, crm, i inne. Wdrażamy systemy Comarch ERP Optima, InsERT Nexo, InsERT GT i podobne.

Oprogramowanie dla firm

Sprzęt

Oferujemy nowoczesny sprzęt komputerowy, tablety, laptopy, komputery, monitory, drukarki, akcesoria, eksploatację i wiele innych.

Mamy również urządzenia używane i po-leasingowe. A w razie jakichkolwiek problemów, dysponujemy profesjonalnym i dobrze wyposażonym serwisem.

Cenimy jakość, dlatego polecamy sprzęty firm: Microsoft, Apple, Dell, HP i Asus.

Zestaw komputerowy Dell

Pomoc Zdalna

Pomoc zdalna to nowa usługa, polegająca na świadczeniu wsparcia technicznego na odległość, bez konieczności fizycznej wizyty. Dzięki temu oszczędzamy czas i pieniądze oraz zyskujemy komfort, gdyż problem może być rozwiązany bez potrzeby wzywania do biura, czy domu, specjalisty.

Pomoc Zdalna - Anydesk

Serwis Stacjonarny

Od wielu lat prowadzimy serwis sprzętu komputerowego i elektronicznego. Awariami i usterkami sprzętu, oprogramowania, sieci, zajmujemy się praktycznie od zawsze. Teraz także Ty możesz skorzystać z naszego doświadczenia.

Serwis u Klienta

Jesteśmy mobilni i w razie potrzeby, świadczymy usługi serwisowe w siedzibie Klienta. Jest to szczególnie ważne w sytuacji, gdy jakakolwiek przerwa w pracy naraża firmę na straty finansowe. Reagujemy szybko, a gdy błyskawiczna naprawa nie jest możliwa, dostarczymy sprzęt nowy lub używany, by zapewnić ciągłość pracy Twojej firmy.

Naprawa i optymalizacja pracy sieci

Wiedzę na ten temat zdobywaliśmy, budując sieci LAN dla naszych Klientów, by zapewnić im stały i szybki dostęp do Internetu. Stworzyliśmy wiele sieci i podłączyliśmy setki domów i mieszkań do globalnej sieci. Spotkaliśmy się z różnymi zagrożeniami i nauczyliśmy się przed nimi zabezpieczać. Pierwsze sieci stworzyliśmy ponad dwadzieścia lat temu, a dziś możemy pomóc Ci usunąć usterki, zoptymalizować pracę, czy dobrze zabezpieczyć Twoją sieć.

Switch zarządzalny

Internet

Sieć Internet

Administracja siecią

W związku z dynamicznym rozwojem sieci Internet oraz ogromem zagrożeń, które z sobą niesie, konieczne jest zarządzanie siecią, nazywane administracją. Trzeba reagować nie tylko na awarie i zdarzenia losowe, ale przede wszystkim na destrukcyjną działalność człowieka. Każda sieć powinna mieć dobry firewall, czyli zaporę sieciową. Ważna jest systematyczna aktualizacja oprogramowania routerów i innych urządzeń pracujących w Internecie.

Nowoczesne i zgodne ze standardami strony www


Tworzymy atrakcyjne wizualnie i użyteczne aplikacje webowe, strony Internetowe, sklepy, fora i inne platformy. Daj znać, co potrzebujesz, a my znajdziemy rozwiązanie.

Profesjonalny i niezawodny hosting


Doradzamy w wyborze lub zmianie domeny, posiadamy wydajne serwery hostingowe, profesjonalne skrzynki e-mail z filtrami anty-spamowymi, certyfikaty SSL i wiele innych.

Reklama i pozycjonowanie


Nawet najlepszą stronę, aplikację webową, trzeba wypromować i wypozycjonować. Prowadzimy kampanie reklamowe w Google, Facebook. Dzięki temu zyskasz nowych klientów.

Doradztwo

Chętnie podzielimy się wiedzą i doświadczeniem i doradzimy w wyborze sprzętu czy oprogramowania. Pomożemy w budowie sieci, a nawet opracujemy optymalną dla Ciebie strategię IT.

Dlaczego warto skorzystać?
Przede wszystkim staramy się być obiektywni, a możemy sobie na to pozwolić, gdyż nie mamy żadnych targetów sprzedażowych, nie musimy wykazywać się obrotem. W związku z tym, możesz liczyć na uczciwe doradztwo. Polecimy Ci tylko te produkty, które spełniają nasze wysokie wymagania odnośnie jakości.

Eksperci IT

Szkolenia

Dla Ciebie, indywidualne, lub dla pracowników Twojej firmy.

A tematyka? Różnorodna i bogata.

Przykłady szkoleń:

  • Pakiet MS Office, Word i Excel
  • Sprzedaż i gospodarka magazynowa
  • Bezpieczeństwo w Internecie

Usługi profesjonalne

  • Odzyskanie utraconych lub usuniętych dokumentów, zdjęć, filmów video i innych plików.
  • Przywracanie programów i danych zniszczonych w wyniku awarii lub po ataku wirusa albo ataku hakerskim.
  • Automatyczna kopia zapasowa cennych danych i plików, w tym także baz danych, jak bazy Subiekta, Optimy, i inne…

Jednak pomóc możemy, niezależnie od Twoich potrzeb. Każdy problem jest inny i nie sposób wymienić je wszystkie. Po prostu – skontaktuj się!

Od wielu lat prowadzimy serwis komputerowy, zadbaliśmy o najlepsze wyposażenie, nowoczesne narzędzia i eksperckie oprogramowanie. Niezależnie, czy popsuł Ci się komputer PC, Mac, laptop, albo cokolwiek innego, chętnie pomożemy. A może masz problem z oprogramowaniem, albo straciłeś cenne dane? Również i tu możesz na nas liczyć, zgodnie z zasadą, że działamy kompleksowo. Już nie musisz się martwić. Awarie i usterki zostaw nam, bo dobrze wiemy, jak sobie z nimi poradzić.

Serwis - płyta główna i procesor
Serwis PC

Do popularnych usług serwisowych należą: modernizacja i upgrade sprzętu PC, naprawa problemów z układem chłodzącym komputera, laptopa, wymiana dysku na SSD, rozszerzenie pamięci operacyjnej, instalacja oprogramowania, również dowolnego systemu operacyjnego, usunięcie skutków ataku wirusa, odzyskanie utraconych danych, instalacja oprogramowania antywirusowego i firewall. I mógłbym tak wymieniać dalej…

Więcej informacji, nie tylko na temat usług, znajdziesz na naszym Blogu. Zapraszamy:

BLOG
iPad z logo ADE

Zobacz Wybrane Projekty

Przygotowaliśmy specjalną stronę dedykowaną naszemu portfolio. Rozwijamy ją, by zaprezentować Ci ciekawe witryny www i projekty. Koniecznie podziel się wrażeniami. Zapraszamy!

www.ade24.pl