Nowe Otwarcie

 

Jak doskonale wiecie, brakowało mi ostatnio czasu, co wielu z Was, niestety, odczuło. Teraz nadszedł właściwy moment, by wytłumaczyć sytuację. Zapraszam do lektury, bo możecie na tym tylko skorzystać.

 

Poświęciłem ostatnie kilka lat, a szczególnie intensywnie ostatni rok, na naukę nowych umiejętności – związanych z designem, programowaniem, budową i modyfikacją witryn internetowych. Uczyłem się intensywnie, a nawet zatrudniłem w firmie developerskiej. Na etacie przepracowałem pół roku, pracując w zgranym teamie i zajmując się tworzeniem i modyfikacją stron internetowych. Chciałbym w tym miejscu pozdrowić Magdę, Arka i Kamila, a także resztę ekipy. Praca z nimi była nie tylko przyjemnością, ale przede wszystkim dawała satysfakcję i kopa do dalszej nauki. Byłem zapracowany i zajęty edukacją, zarwałem niejedną noc, brakowało mi sił nawet na zwykłe odebranie telefonu. A wszystko po to, by stać się informatykiem kompletnym.

 

Dziś sytuacja ta należy do przeszłości. Wróciłem już do usług IT, a wieczorami pomagam wielu z was w prowadzeniu witryn, czy wprowadzaniu zmian na stronach. Cieszę się, że mogę teraz zaoferować wam kompletny pakiet usług. Moje nowe doświadczenie i wiedza mogą pomóc wam w prowadzeniu firmy. Skorzystacie na pewno, bo obecność w Internecie to za mało. Musicie być lepsi od innych, a ja chętnie w tym pomogę.

 

Niniejszą stronę, jak również witrynę www.ade24.pl, design i wszystkie elementy wizualne, a także Blog i Forum, stworzyłem osobiście i samodzielnie. Planowałem poświęcić na ten projekt jeden miesiąc, w praktyce zajęło to nieco ponad półtora, gdyż postanowiłem zrobić nie jedną, a dwie strony i uruchomić kilka modułów dodatkowych, jak Blog, czy Forum. Wykorzystałem w praktyce swoją wiedzę i doświadczenie, by pokazać wam elementy, które możecie wykorzystać w waszych witrynach. Cieszę się, że wielu z was doceniło mnie już teraz i dało nowe zlecenia. Realizuję je tak, by spełnić wasze oczekiwania i zapewnić wam nie tylko nowych klientów, ale przede wszystkim zadbać o obecnych.

Adrian Ulbrych, autor

 

Zamów kontakt Zadzwoń Podyskutuj na Forum

 

 

Zobacz też:
Witryna Portfolio Pomoc Zdalna

 

Dodaj komentarz